pátek 9. září 2011

Webinář věnovaný Learning Resource Metadata Initiative

O projektu Learning Resource Metadata Initiative jsme psali již dříve. Jeho cílem je zlepšení vyhledávání zaměřeného na vzdělávání a to prostřednictvím společného rámce pro označování /tagging/ a organizování vzdělávacích zdrojů.The Association of Educational Publishers (AEP) a Creative Commons nyní připravili webinář:


"Připojte se k AEP Creative a Commons a dozvíte se o tvorbě společného slovníku pro popis výukových materiálů.  Webinář se bude zázemí  Learning Resource Metadata Initiative, role zúčastněných organizací, a cílům této významné iniciativy. Díky tomu, že je vytvořen  rámec a následně byl přijat vydavateli a producenty obsahu, před námi leží mnoho příležitostí. Ptejte se, vyjadřujte své obavy, a pomožte nám posunout dialog o krok dál.  Learning Resource Metadata Initiative bude mít značný dopad na způsob, jakým budou pedagogové vyhledávat a využívat on-line výukové materiály.

Webinář  bude probíhat v anglickém jazyce.

Webinář bude probíhat v pátek 23. září 2011 a to od 2:00-3:00h východoamerické času, tj. od 20.00 - 21.00 času středoevropského.

Žádné komentáře:

Okomentovat